Amadria Park

Hırvatistan'ın Dalmaçya kıyısındaki 550 bin metrekarelik tesiste birinci sınıf konuk deneyimi

 • Customer Profile

  Amadria Park, Hırvatistan'ın güzel Dalmaçya kıyısında kıskanılacak bir konuma sahiptir. İki UNESCO bölgesine, milli parklara ve bozulmamış ada manzaralarına ev sahipliği yapan Orta Çağ Şehri Šibenik'in yakınlarında yer almaktadır.
  • Ind: Konaklama
  • Konum: Šibenik, Croatia

  Kullanım Senaryosu

  550 bin metrekarelik bir alana yayılmış birden fazla otel, restoran ve eğlence mekanlarını kapsayan güvenli ve ölçeklenebilir bir konaklama ağı oluşturma. Kesintisiz dolaşım, yüksek yoğunluklu Wi-Fi ve dijital konuk hizmetleri sunmaya yönelik bir platform.

  Gereksinimler

  • Plaj da dahil olmak üzere tesis genelinde kesintisiz Wi-Fi bağlantısı sunma
  • Benzersiz konuk deneyimi ve etkileşimi odaklı yenilikler için temel oluşturma
  • Personel üretkenliğini artıracak bir dijital platform sağlama

  Sonuçlar

  • 550 bin metrekarelik alanda tutarlı bağlantı sağlama
  • Tesis genelinde kesintisiz iç ve dış mekan bağlantıları
  • Tek üreticiden uçtan uca çözüm ve net inovasyon yol haritası
  • Ağı tek noktadan görüntüleme ve yönetme
  • Konuk erişimini tek merkezden kontrol etme, yönetme ve güvenli hale getirme araçları

  Doğal ve coğrafi avantajlar otel sektöründe uzun vadeli başarı sağlamak için yeterli değildir. Amadria Park'ın vizyonu onları sürekli inovasyon odaklı uzun bir yolculuğa çıkardı.

  Panoramic view of Amadria Park resort

  Doğal ve coğrafi avantajlar otel sektöründe uzun vadeli başarı sağlamak için yeterli değildir. Amadria Park'ın vizyonu onları sürekli inovasyon odaklı uzun bir yolculuğa çıkardı.

  Amadria Park Šibenik Yetkili Müdürü Katarina Lilić, "Akıllı telefonlar ve ağ bağlantısı, özellikle teknoloji konusunda çok bilinçli olan Y kuşağı ve iş seyahati yapanlar açısından konaklama sektöründe önemli değişiklikleri beraberinde getirdi" diyor. "Onların beklentilerini karşılamaya hazır olmalıyız. Skype, sosyal medya, IPTV gibi tüm bileşenler mükemmel şekilde çalışmalı. Bunlar özel gezginler için önemlidir ve iş konferanslarına ev sahipliği yaparken hayati önem taşır."

  Konuk Deneyimini Geliştirecek Teknoloji

  Lilić, teknolojinin ziyaretçi deneyiminden tesis yönetimine kadar işletmenin tamamını desteklediğini belirtiyor. "Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler yanlarında birden fazla cihaz getiriyor ve her yerde Wi-Fi olmasını istiyorlar. Biz de üst yönetimden genel idareye ve iletişime kadar otelin her alanında mobil cihazları kullanıyoruz."

  Doğal olarak ağın sorunsuz bir şekilde çalışması gerekiyor. Amadria Park yönetimi, tatil değerlendirme sitelerinde zayıf ağ iletişiminin ziyaretçi deneyimlerini ve yorumları olumsuz yönde etkilemesini göze alamaz. Ağın inovasyonu desteklemesi gerekiyor.

  Lilić, "Burası 550 bin metrekarelik bir alan ve hem kapalı hem de açık alanlarda ağ iletişimine ihtiyacımız var." diyor. "Hizmette kesinti yaşanması kabul edilemez ve farklı hizmet seviyeleri oluşturabilmemiz gerekir.

  "İster gruplar ister bireyler olsun, ziyaretçiler farklı bağlantı türlerine ihtiyaç duyarlar. Bu, YouTube'dan çizgi film izleyen bir çocuk veya konferans merkezimizde hızlı bir Skype araması yapan bir konuk olabilir. Her iki durumda da, yüksek kaliteli bir ağa ihtiyacımız var."

  Operasyonel açıdan bakıldığında, personel sayısı sınırlıdır. Amadria Park, konukların bir uygulama aracılığıyla plaj da dahil olmak üzere tesisin herhangi bir noktasından yiyecek ve içecek sipariş edebilmelerini istiyor. Personel de bu uygulama aracılığıyla konukları bulacak ve konukların nakit veya kredi kartı taşımasına gerek kalmayacak.

  Lilić "Konuklarımızın konforunu ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz." diyor.

  Amadria Park, anahtarlama ve erişim noktalarının yalnızca ağ zorluklarını desteklemesini değil, aynı zamanda yönetim platformunun erişimi yönetmesine ve kullanımı uygun şekilde ayrıntılı bir şekilde izlemesine olanak sağlamasını istedi.

  "Plaj barında veya konferans merkezinde aynı ağ deneyimini yaşamak istiyoruz." diyor Amadria Park Zagreb'in Teknoloji Direktörü Zrinco Badanjak. "Bu yüksek yoğunluklu bir ortam ve mümkün olan en iyi kablosuz ağa ihtiyacımız var."

  Poolside bar at Amadria Park

  Karmaşık bir tesise göre uyarlanabilir bir çözüm

  Bu kadar büyük ve karmaşık bir tesiste (1.540'tan fazla odaya sahip beş otel içeriyor ve yoğun sezonda 1.300 çalışan) süreçleri daha basit hale getirmemiz gerekiyor. Bu doğrultudaki stratejilerden biri her zaman tek bir satıcıyla çalışmaktır. "Plaj barında veya konferans merkezinde aynı ağ deneyimini yaşamak istiyoruz." diyor Amadria Park Zagreb'in Teknoloji Direktörü Zrinco Badanjak. "Bu yüksek yoğunluklu bir ortam ve mümkün olan en iyi kablosuz ağa ihtiyacımız var."

  Amadria Park'ın bir dizi özel ağ gereksinimi vardı: Erişim noktalarının herhangi bir yönetim modunda çalışmaya uyarlanabilir olması gerekiyordu, anahtarlama altyapısının yüksek kullanılabilirlik ve bakım kolaylığı için istiflenebilir, kolayca yönetilebilir olması ve PoE bağlantı noktaları ve azaltılmış güç yönlendirmesi sunması gerekiyordu. Ayrıca kablolu ve kablosuz tüm ağ için merkezi bir yönetim yazılımı olmalıydı.
  Ağı dö

  ürmek kolay ve tek seferlik bir iş değildir. Yeni mimarilerin mevcut teknolojiyle birlikte çalışabilmesi ve tüm sistemin yönetiminin mümkün olduğunca basitleştirilmesi gerekir. Bu, Amadria Park'ın çözüm ortağından beklediği bir değerdir. "Kullandığımız eski ekipmanlar da olduğundan çok üreticili destek çok önemli." diyor Amadria Park Šibenik BT Müdürü Tomislav Bračanov. "Ayrıca, kurulumu tamamlama konusunda teknik bilgiye sahip sertifikalı bir yerel ortakla işbirliği yapabilmemiz gerekiyor. Uzun vadeli bir yatırımdan maksimum değer elde etmek istediğimizi biliyorduk."

  Sınıfının en iyisi altyapı

  Bračanov ve ekibi, Aruba ile grubun uzun vadeli BT çözümleri tedarikçisi olan yerel bir iş ortağı üzerinden tanıştı. Aruba'nın daha ilk toplantıdan sürece dahil olduğunu söylüyor: "Aruba ekibi, yerel ortak Integra ile doğrudan ve tam işbirliği içinde yer aldı. Bu net bir ekip çalışması yaklaşımıydı."

  Bračanov, Aruba'nın sınıfının en iyisi anahtarlama altyapısından ve geniş erişim noktaları ve mobilite denetleyicileri portföyünden etkilendiğini söylüyor. Daha da önemlisi Aruba, Mobile Engagement için tam bir yönetim yazılımı yığını, erişim denetimi ve Bluetooth Beacon tabanlı Meridian platformunu sundu.

  Bračanov, "Aruba ile yüksek kaliteyi garanti altına alabileceğimizi hemen fark ettik" diyor. "Aruba, piyasada eşi benzeri olmayan teknolojilerle mükemmel destek sunuyor. Aruba, halihazırda kendi alanlarında en iyisi olan yüzlerce küresel müşteriyle çalışıyor."
  Aruba çözümü 400 Instant AP (200 ve yüksek yoğunluklu 300 Serisinin bir karışımı), iki Aruba 7210 Kontrol Cihazı, Aruba 2930F kampüs anahtarları ve Aruba AirWave Network Management bileşenlerinden oluşuyor. Buna ek olarak, 1.500 kapasiteli konferans merkezinde Aruba ClearPass Policy Manager and Beacons kullanımını inceleyen bir Kavram Kanıtı bulunmaktadır.

  Aruba ağ çözümü tamamen uygulandığında Amadria Park'ı yerel rakiplerinin çok önüne geçirecek. 550 bin metrekarelik alanın tamamı kapsam dahilinde olacak ve bu ağı yeni oteller ve tesislerle genişletmek için net bir plan mevcut olacak.

  Amadria Park from above

  Rekabette Uzun Vadeli Avantaj

  Aruba ağ çözümü tamamen uygulandığında Amadria Park'ı yerel rakiplerinin çok önüne geçirecek. 550 bin metrekarelik alanın tamamı kapsam dahilinde olacak ve bu ağı yeni oteller ve tesislerle genişletmek için net bir plan mevcut olacak.

  Bračanov, "Uygulama farkındalığına sahip olan bir altyapı kullandığımız için rakiplerimizden birkaç, hatta belki de yıllarca öndeyiz." diyor. "Çok daha açık ve uyarlanabilir bir ağımız var. Tek bir modda çalışmak zorunda değiliz ve tüm Aruba erişim noktalarımız ihtiyaçlarımıza göre herhangi bir mimaride çalışabiliyor."

  Bračanov'un ekibi artık ağı kolayca yönetebiliyor ve sorunlara dakikalar içinde müdahale edebiliyor. Böylece kaynakları konaklama sektörünün en önemli bileşeni olan konuk deneyimine ayırabiliyor.

  Daha İyi Ağ, Daha İyi Konuk Deneyimi

  Amadria Park artık bir dizi farklı konferansa rahatça ev sahipliği yapabiliyor. Lilić, "Bir hafta 500 doktorla bir tıp kongresi, ertesi hafta her biri çok farklı uygulama gereksinimlerine ve çok farklı veri kullanımına sahip 1.000 BT uzmanıyla bir BT konferansı yapabiliriz" diyor. "Ağ performansını buna göre uyarlayarak kesintisiz ve sorunsuz bağlantı sağlayabiliyoruz."

  Daha iyi bir konuk deneyimi, doğrudan daha iyi değerlendirmelere dönüşüyor. Daha iyi değerlendirmeler de daha fazla iş sağlıyor.

  Badanjak, "Konaklama sektörü için Wi-Fi, odalardaki sıcak su kadar önemlidir." diyor. "Müşterilerimiz sadece bağlantıya değil, aynı zamanda en iyi bağlantıya sahip olduklarında bunu takdir ediyorlar. Ayrıca, müşterilerimizin ağları nasıl kullandıklarına dair ayrıntılı bilgiler ediniyoruz ve deneyimlerini geliştirmek için çok şey öğreniyoruz."

  "Aruba sayesinde ağ sadece bir masraf merkezi değil, müşterilerle bir etkileşim aracı ve bir iş kararı etkinleştiricisi haline geliyor. Aruba platformu piyasada kritik bir fark yaratmanızı sağlayabilir. Meridian platformunda herhangi bir zamanda yapılabilecek düzenli içerik değişiklikleri inanılmaz bir avantaj ve bu esnekliği sadece birkaç saat içinde herhangi bir yeni etkinliğe uyum sağlamak için kullanabiliyoruz. Piyasadaki en gelişmiş ağ erişim denetimi ve konuk ekleme araçlarından birine yatırım yaptığımız için içimiz rahat."

  Badanjak, "Yenilikleri ve güvenilirliği nedeniyle Aruba ile çalışmaktan son derece mutluyuz." diyor. "Bu birinci sınıf teknolojiye sahip olmayı ve lokal Aruba ekibinin olağanüstü katkısını seviyoruz."

  Seaside Mediterranean city

  Konukları Anlama

  Müşterileri ve kişisel tercihlerini anlamak, konaklama sektöründeki tüm kuruluşların temel amacıdır. Bu nedenle ağda bulunan veriler işletme için paha biçilmezdir ve bunlardan bilgi elde etmek Amadria Park için stratejik bir hedeftir.

  Badanjak, "Yenilikleri ve güvenilirliği nedeniyle Aruba ile çalışmaktan son derece mutluyuz." diyor. "Bu birinci sınıf teknolojiye sahip olmayı ve lokal Aruba ekibinin olağanüstü katkısını seviyoruz. Bizimle düzenli olarak çalışıyorlar, önerilerde bulunuyorlar, işimizi anlıyorlar ve hatta otellerimizi tanıtmamıza yardımcı oluyorlar. Biz sadece bir müşteri değiliz, bu işin içinde birlikte çalıştığımızı görüyoruz."

  Amadria Park, sadakat programını geliştirmek için Aruba AirWave Network Management ve Aruba ClearPass Policy Manager ile toplanan bilgileri kullanmayı planlıyor. Katarina Lilić, "Daha çok içgörü sunan konuk profilleri oluşturabilir ve bu sayede daha alakalı kişiselleştirilmiş hizmetler sunabiliriz" diyor. "Harika bir otel deneyimi için ihtiyaç duyulan şey tam da budur. Konuklara kendilerini evlerinde hissettiren bir deneyim."

  Read more

  Aruba ile daha çok içgörü sunan konuk profilleri oluşturacağız ve bu nedenle daha alakalı kişiselleştirilmiş hizmetler ve teklifler sunacağız. Harika bir otel deneyimi için ihtiyaç duyulan şey tam da budur. Konuklara kendilerini evlerinde hissettiren bir deneyim.
  Katarina Lilić, Yetkili müdür, Amadria Park Šibenik
 • Customer Profile

  Amadria Park, Hırvatistan'ın güzel Dalmaçya kıyısında kıskanılacak bir konuma sahiptir. İki UNESCO bölgesine, milli parklara ve bozulmamış ada manzaralarına ev sahipliği yapan Orta Çağ Şehri Šibenik'in yakınlarında yer almaktadır.
  • Ind: Konaklama
  • Konum: Šibenik, Croatia

  Kullanım Senaryosu

  550 bin metrekarelik bir alana yayılmış birden fazla otel, restoran ve eğlence mekanlarını kapsayan güvenli ve ölçeklenebilir bir konaklama ağı oluşturma. Kesintisiz dolaşım, yüksek yoğunluklu Wi-Fi ve dijital konuk hizmetleri sunmaya yönelik bir platform.

  Gereksinimler

  • Plaj da dahil olmak üzere tesis genelinde kesintisiz Wi-Fi bağlantısı sunma
  • Benzersiz konuk deneyimi ve etkileşimi odaklı yenilikler için temel oluşturma
  • Personel üretkenliğini artıracak bir dijital platform sağlama

  Sonuçlar

  • 550 bin metrekarelik alanda tutarlı bağlantı sağlama
  • Tesis genelinde kesintisiz iç ve dış mekan bağlantıları
  • Tek üreticiden uçtan uca çözüm ve net inovasyon yol haritası
  • Ağı tek noktadan görüntüleme ve yönetme
  • Konuk erişimini tek merkezden kontrol etme, yönetme ve güvenli hale getirme araçları

  Doğal ve coğrafi avantajlar otel sektöründe uzun vadeli başarı sağlamak için yeterli değildir. Amadria Park'ın vizyonu onları sürekli inovasyon odaklı uzun bir yolculuğa çıkardı.

  Panoramic view of Amadria Park resort

  Doğal ve coğrafi avantajlar otel sektöründe uzun vadeli başarı sağlamak için yeterli değildir. Amadria Park'ın vizyonu onları sürekli inovasyon odaklı uzun bir yolculuğa çıkardı.

  Amadria Park Šibenik Yetkili Müdürü Katarina Lilić, "Akıllı telefonlar ve ağ bağlantısı, özellikle teknoloji konusunda çok bilinçli olan Y kuşağı ve iş seyahati yapanlar açısından konaklama sektöründe önemli değişiklikleri beraberinde getirdi" diyor. "Onların beklentilerini karşılamaya hazır olmalıyız. Skype, sosyal medya, IPTV gibi tüm bileşenler mükemmel şekilde çalışmalı. Bunlar özel gezginler için önemlidir ve iş konferanslarına ev sahipliği yaparken hayati önem taşır."

  Konuk Deneyimini Geliştirecek Teknoloji

  Lilić, teknolojinin ziyaretçi deneyiminden tesis yönetimine kadar işletmenin tamamını desteklediğini belirtiyor. "Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler yanlarında birden fazla cihaz getiriyor ve her yerde Wi-Fi olmasını istiyorlar. Biz de üst yönetimden genel idareye ve iletişime kadar otelin her alanında mobil cihazları kullanıyoruz."

  Doğal olarak ağın sorunsuz bir şekilde çalışması gerekiyor. Amadria Park yönetimi, tatil değerlendirme sitelerinde zayıf ağ iletişiminin ziyaretçi deneyimlerini ve yorumları olumsuz yönde etkilemesini göze alamaz. Ağın inovasyonu desteklemesi gerekiyor.

  Lilić, "Burası 550 bin metrekarelik bir alan ve hem kapalı hem de açık alanlarda ağ iletişimine ihtiyacımız var." diyor. "Hizmette kesinti yaşanması kabul edilemez ve farklı hizmet seviyeleri oluşturabilmemiz gerekir.

  "İster gruplar ister bireyler olsun, ziyaretçiler farklı bağlantı türlerine ihtiyaç duyarlar. Bu, YouTube'dan çizgi film izleyen bir çocuk veya konferans merkezimizde hızlı bir Skype araması yapan bir konuk olabilir. Her iki durumda da, yüksek kaliteli bir ağa ihtiyacımız var."

  Operasyonel açıdan bakıldığında, personel sayısı sınırlıdır. Amadria Park, konukların bir uygulama aracılığıyla plaj da dahil olmak üzere tesisin herhangi bir noktasından yiyecek ve içecek sipariş edebilmelerini istiyor. Personel de bu uygulama aracılığıyla konukları bulacak ve konukların nakit veya kredi kartı taşımasına gerek kalmayacak.

  Lilić "Konuklarımızın konforunu ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz." diyor.

  Amadria Park, anahtarlama ve erişim noktalarının yalnızca ağ zorluklarını desteklemesini değil, aynı zamanda yönetim platformunun erişimi yönetmesine ve kullanımı uygun şekilde ayrıntılı bir şekilde izlemesine olanak sağlamasını istedi.

  "Plaj barında veya konferans merkezinde aynı ağ deneyimini yaşamak istiyoruz." diyor Amadria Park Zagreb'in Teknoloji Direktörü Zrinco Badanjak. "Bu yüksek yoğunluklu bir ortam ve mümkün olan en iyi kablosuz ağa ihtiyacımız var."

  Poolside bar at Amadria Park

  Karmaşık bir tesise göre uyarlanabilir bir çözüm

  Bu kadar büyük ve karmaşık bir tesiste (1.540'tan fazla odaya sahip beş otel içeriyor ve yoğun sezonda 1.300 çalışan) süreçleri daha basit hale getirmemiz gerekiyor. Bu doğrultudaki stratejilerden biri her zaman tek bir satıcıyla çalışmaktır. "Plaj barında veya konferans merkezinde aynı ağ deneyimini yaşamak istiyoruz." diyor Amadria Park Zagreb'in Teknoloji Direktörü Zrinco Badanjak. "Bu yüksek yoğunluklu bir ortam ve mümkün olan en iyi kablosuz ağa ihtiyacımız var."

  Amadria Park'ın bir dizi özel ağ gereksinimi vardı: Erişim noktalarının herhangi bir yönetim modunda çalışmaya uyarlanabilir olması gerekiyordu, anahtarlama altyapısının yüksek kullanılabilirlik ve bakım kolaylığı için istiflenebilir, kolayca yönetilebilir olması ve PoE bağlantı noktaları ve azaltılmış güç yönlendirmesi sunması gerekiyordu. Ayrıca kablolu ve kablosuz tüm ağ için merkezi bir yönetim yazılımı olmalıydı.
  Ağı dö

  ürmek kolay ve tek seferlik bir iş değildir. Yeni mimarilerin mevcut teknolojiyle birlikte çalışabilmesi ve tüm sistemin yönetiminin mümkün olduğunca basitleştirilmesi gerekir. Bu, Amadria Park'ın çözüm ortağından beklediği bir değerdir. "Kullandığımız eski ekipmanlar da olduğundan çok üreticili destek çok önemli." diyor Amadria Park Šibenik BT Müdürü Tomislav Bračanov. "Ayrıca, kurulumu tamamlama konusunda teknik bilgiye sahip sertifikalı bir yerel ortakla işbirliği yapabilmemiz gerekiyor. Uzun vadeli bir yatırımdan maksimum değer elde etmek istediğimizi biliyorduk."

  Sınıfının en iyisi altyapı

  Bračanov ve ekibi, Aruba ile grubun uzun vadeli BT çözümleri tedarikçisi olan yerel bir iş ortağı üzerinden tanıştı. Aruba'nın daha ilk toplantıdan sürece dahil olduğunu söylüyor: "Aruba ekibi, yerel ortak Integra ile doğrudan ve tam işbirliği içinde yer aldı. Bu net bir ekip çalışması yaklaşımıydı."

  Bračanov, Aruba'nın sınıfının en iyisi anahtarlama altyapısından ve geniş erişim noktaları ve mobilite denetleyicileri portföyünden etkilendiğini söylüyor. Daha da önemlisi Aruba, Mobile Engagement için tam bir yönetim yazılımı yığını, erişim denetimi ve Bluetooth Beacon tabanlı Meridian platformunu sundu.

  Bračanov, "Aruba ile yüksek kaliteyi garanti altına alabileceğimizi hemen fark ettik" diyor. "Aruba, piyasada eşi benzeri olmayan teknolojilerle mükemmel destek sunuyor. Aruba, halihazırda kendi alanlarında en iyisi olan yüzlerce küresel müşteriyle çalışıyor."
  Aruba çözümü 400 Instant AP (200 ve yüksek yoğunluklu 300 Serisinin bir karışımı), iki Aruba 7210 Kontrol Cihazı, Aruba 2930F kampüs anahtarları ve Aruba AirWave Network Management bileşenlerinden oluşuyor. Buna ek olarak, 1.500 kapasiteli konferans merkezinde Aruba ClearPass Policy Manager and Beacons kullanımını inceleyen bir Kavram Kanıtı bulunmaktadır.

  Aruba ağ çözümü tamamen uygulandığında Amadria Park'ı yerel rakiplerinin çok önüne geçirecek. 550 bin metrekarelik alanın tamamı kapsam dahilinde olacak ve bu ağı yeni oteller ve tesislerle genişletmek için net bir plan mevcut olacak.

  Amadria Park from above

  Rekabette Uzun Vadeli Avantaj

  Aruba ağ çözümü tamamen uygulandığında Amadria Park'ı yerel rakiplerinin çok önüne geçirecek. 550 bin metrekarelik alanın tamamı kapsam dahilinde olacak ve bu ağı yeni oteller ve tesislerle genişletmek için net bir plan mevcut olacak.

  Bračanov, "Uygulama farkındalığına sahip olan bir altyapı kullandığımız için rakiplerimizden birkaç, hatta belki de yıllarca öndeyiz." diyor. "Çok daha açık ve uyarlanabilir bir ağımız var. Tek bir modda çalışmak zorunda değiliz ve tüm Aruba erişim noktalarımız ihtiyaçlarımıza göre herhangi bir mimaride çalışabiliyor."

  Bračanov'un ekibi artık ağı kolayca yönetebiliyor ve sorunlara dakikalar içinde müdahale edebiliyor. Böylece kaynakları konaklama sektörünün en önemli bileşeni olan konuk deneyimine ayırabiliyor.

  Daha İyi Ağ, Daha İyi Konuk Deneyimi

  Amadria Park artık bir dizi farklı konferansa rahatça ev sahipliği yapabiliyor. Lilić, "Bir hafta 500 doktorla bir tıp kongresi, ertesi hafta her biri çok farklı uygulama gereksinimlerine ve çok farklı veri kullanımına sahip 1.000 BT uzmanıyla bir BT konferansı yapabiliriz" diyor. "Ağ performansını buna göre uyarlayarak kesintisiz ve sorunsuz bağlantı sağlayabiliyoruz."

  Daha iyi bir konuk deneyimi, doğrudan daha iyi değerlendirmelere dönüşüyor. Daha iyi değerlendirmeler de daha fazla iş sağlıyor.

  Badanjak, "Konaklama sektörü için Wi-Fi, odalardaki sıcak su kadar önemlidir." diyor. "Müşterilerimiz sadece bağlantıya değil, aynı zamanda en iyi bağlantıya sahip olduklarında bunu takdir ediyorlar. Ayrıca, müşterilerimizin ağları nasıl kullandıklarına dair ayrıntılı bilgiler ediniyoruz ve deneyimlerini geliştirmek için çok şey öğreniyoruz."

  "Aruba sayesinde ağ sadece bir masraf merkezi değil, müşterilerle bir etkileşim aracı ve bir iş kararı etkinleştiricisi haline geliyor. Aruba platformu piyasada kritik bir fark yaratmanızı sağlayabilir. Meridian platformunda herhangi bir zamanda yapılabilecek düzenli içerik değişiklikleri inanılmaz bir avantaj ve bu esnekliği sadece birkaç saat içinde herhangi bir yeni etkinliğe uyum sağlamak için kullanabiliyoruz. Piyasadaki en gelişmiş ağ erişim denetimi ve konuk ekleme araçlarından birine yatırım yaptığımız için içimiz rahat."

  Badanjak, "Yenilikleri ve güvenilirliği nedeniyle Aruba ile çalışmaktan son derece mutluyuz." diyor. "Bu birinci sınıf teknolojiye sahip olmayı ve lokal Aruba ekibinin olağanüstü katkısını seviyoruz."

  Seaside Mediterranean city

  Konukları Anlama

  Müşterileri ve kişisel tercihlerini anlamak, konaklama sektöründeki tüm kuruluşların temel amacıdır. Bu nedenle ağda bulunan veriler işletme için paha biçilmezdir ve bunlardan bilgi elde etmek Amadria Park için stratejik bir hedeftir.

  Badanjak, "Yenilikleri ve güvenilirliği nedeniyle Aruba ile çalışmaktan son derece mutluyuz." diyor. "Bu birinci sınıf teknolojiye sahip olmayı ve lokal Aruba ekibinin olağanüstü katkısını seviyoruz. Bizimle düzenli olarak çalışıyorlar, önerilerde bulunuyorlar, işimizi anlıyorlar ve hatta otellerimizi tanıtmamıza yardımcı oluyorlar. Biz sadece bir müşteri değiliz, bu işin içinde birlikte çalıştığımızı görüyoruz."

  Amadria Park, sadakat programını geliştirmek için Aruba AirWave Network Management ve Aruba ClearPass Policy Manager ile toplanan bilgileri kullanmayı planlıyor. Katarina Lilić, "Daha çok içgörü sunan konuk profilleri oluşturabilir ve bu sayede daha alakalı kişiselleştirilmiş hizmetler sunabiliriz" diyor. "Harika bir otel deneyimi için ihtiyaç duyulan şey tam da budur. Konuklara kendilerini evlerinde hissettiren bir deneyim."

  Aruba ile daha çok içgörü sunan konuk profilleri oluşturacağız ve bu nedenle daha alakalı kişiselleştirilmiş hizmetler ve teklifler sunacağız. Harika bir otel deneyimi için ihtiyaç duyulan şey tam da budur. Konuklara kendilerini evlerinde hissettiren bir deneyim.
  Katarina Lilić, Yetkili müdür, Amadria Park Šibenik
 • Customer Profile

  Amadria Park, Hırvatistan'ın güzel Dalmaçya kıyısında kıskanılacak bir konuma sahiptir. İki UNESCO bölgesine, milli parklara ve bozulmamış ada manzaralarına ev sahipliği yapan Orta Çağ Şehri Šibenik'in yakınlarında yer almaktadır.
  • Ind: Konaklama
  • Konum: Šibenik, Croatia